V oboru účetnictví mezd a personalistiky podnikám od roku 1999. Poskytuji komplexní služby na profesionální úrovni s důrazem na zodpovědný přístup k zákazníkovi.

Nabízím kompletní vedení firemního účetnictví, mzdové a personální agendy. Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Mým cílem není obrovské portfolio zákazníků, ale kvalitní práce s dostatkem času určeným pro konzultace, nalezení správného řešení  ke spokojenosti zákazníka.  ,, Méně  znamená více" nebo také ,, Není důležitá kvantita, ale kvalita". 

Moje nejvýznamnější reference

Pekařství Na Chodovci s.r.o. - soukromá, pražská pekárna, pro kterou  od r. 2000 zajišťuji komplexní zpracování účetnictví společnosti, včetně mzdové agendy a personalistiky pro 33 zaměstnanců. Spolupráce s majitelem této soukromé pekárny, je po více než 16 letech na úrovni přátelské až rodinné. Vážím si této spolupráce a podporuji ji svou účetní prací a ekonomickými analýzami. Tato pekárna dodává do více než 10 známých hotelů v Praze. V roce 2012, byla na základě návštěvy prezidenta Václava Klause jmenována provozovnou roku v lokalitě Praha 4. Obdivuji obchodní drive majitele a moc mu fandím.

Jakub Jirásek - fyzická osoba provozující E-shop s potápěčským vybavením, přístoji apod. . Potápěč tělěm i duší oceňuje od roku 2012 on-line poradenství, ekonomické analýzy důležité  pro další rozvoj  podnikání. Komplexní účetnictví, zpracování daní, zajištění chodu datové schránky, které mi svěřil, považuje za samozřejmost. Jsme sehraný tým.Oregon star s.r.o. - společnost poskytující služby v obodru geodézie, zeměměřičství. 

Azteka s.r.o.- společnost poskytující služby v oblasti koučingu, kreativní a interaktivní techniky učení, zážitkové vzdělávání, komunikaci a osobnostní rozvoj.

Nordic Swim and Sports Czech s.r.o. - obchodní společnost, zastoupení švédské plavecké značky TYR, e-shop.

FV- Plast a.s. - konzultační a poradenská činnost v oboru účetnictví, účetní metodiky, outsoursing daní.

Moje nejvýznamnější pracovní pozice

UniCredit Leasing CZ a.s - ( 2008-5/2016 ) hlavní účetní a ekonom dceřiné společnosti UniCredit FleetManagement s.r.o.- komplexní zodpovědnost za účetnictví, ekonomiku a daně ( DPH, Kontrolní hlášení, DPPO, daň, silniční, daň ze závislé činnosti, Intrastat ), reporting měsíčních závěrek CAS, komlepetizace podkladů pro audit a zajištění auditu ve spolupráci s auditory ( KPMG, Deloitte). Zpracování příloh k účetním závěrkám a výročních zpráv společnosti.Příprava valných hromad společnosti.Zpracování ekonomických analýz Forecast a Budget. Treasury.

  • AuTec Group ( nyní  INVELT ) - importér a dealer vozů značky BMW a Mini - (2005 - 2008) samostatná finanční účetní - komplexní zajištění účetnictví, zpracování přiznání k DPH, silniční dani,příprava přiznání DPPO, závěrkové operace, příprava podkladů pro audit,statistické výkazy,platebních styk, spolupráce s auditory ( BDO) , firemní reporting finančnímu manažerovi, zástupování finančního manažera v nepřítomnosti .Od 1/2008 hlavní účetní ,koordinace prací podřízených účetní.